Hakkımızda

1988 İstanbul Fatih’de doğdum. İlk Orta ve lise eğitimlerimi güngörende tamamladım. İlk üniversitemi Konya Selçuklu Üniversitesi İşletme Bölümünde 2010 yılında tamamladım. 2010 yılında Türkiye Otobüsçüler Federasyonunda İşe başladım. Türkiye’nin tüm illerini gezip Akaryakıt anlaşmaları yaptım. 2013 yılında SMMM mali müşavirlik staj başlatma sınavını kazandım. 2014 yılında tüm şoförlere SRC eğitimleri vermeye başladım. 2016 yılında İkinci üniversite olan Adalet Bölümünden mezun oldum. 2018 yılında SMMM Yeterlilik Sınavını verip Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldum. Şu anda Muhasebe Denetiminde yüksek lisans yapmaktayım. 2021 yılında 12 yıl çalıştığım TOFED’DEN kendi büromu kurmak üzere ayrıldım. Şu anda kendi DANIŞMANLIK VE MALİ MÜŞAVİRLİK Büromda Muhasebe hizmetleri ve danışmanlık yapmaktayım.

Türkiye vergi mevzuatları ve kanunları çerçevesinde, mali tabanlı sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz, çeşitli sektörlede uzmanlıkla inşa edilmiş güçlü bir veritabanı na dayanıp, teknolojik gelişmeleri takip edip hizmet verdiğimiz tüm sektördeki firmalarımıza entegre etmekteyiz.

Temel misyonumuz, sürekli araştırarak öğrenmek, bilgiye ulaşmak ve paylaşarak değer yaratmaktır. Edindiğimiz tüm güncel bilgileri firmalarımıza uygulamak zamanın gereklilikleri ile danışmanlık yaptıklarımıza eklemek. Bu hedefimiz ile, teknolojik süreçlere, güncel bilgilere ulaşmaya ve insan kaynaklarına sürekli yatırım yapıp danışmanlık alanımızı genişletmek.

Hizmet verdiğimiz vergi mükelleflerimiz ile olan ilişkilerimizi her zaman açık, şeffaf ve dürüst bir anlayış ile yürütmeye gayret ederiz.

×

 

Canlı Destek

Aklınıza takılan tüm soruların cevapları için buradayız

× Canlı Destek