CEM ÖZFIRAT
Değerli Taşımacılık Sektörü Mensubu,
1988 İstanbul Fatih Doğumluyum ilköğretim ve lise eğitimlerimi İstanbul Güngören’de tamamladıktan sonra 2008 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İşletme Yönetiminde Yüksekokul eğitimimi tamamladım.

2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, 2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staj Başlatma Sınavını kazandım. Aynı yıl içerisinde Sürücü Belgesi (SRC), Orta Düzey Yönetici (ODY) ve Üst Düzey Yönetici (ÜDY) eğitimleri veren TOFED Eğitim akademisinde öğretmen olarak çalışmaya başladım. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünden Onur Belgesi ile mezun oldum.

2017 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Ana Bilim dalında tezli Yüksek Lisans eğitimine başladım ve devam etmekteyim. 2018 yılında yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staj Bitirme sınavını kazanarak Mali Müşavir olmaya hak kazandım.

2019 yılında Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren ve devlet kurumu olan Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun (MYK) denetimlerinden geçerek yeni bir mevzuat ve zorunluluk olan Servis Aracı Şoförü, Taksi Şoförü, Minibüs Şoförü Mesleki Yeterlilik Belgelerinin sınavlarını yapmaya ve belge vermeye yetkilendirildim.